Роял Днипро, ООО

49101 г.Днепропетровск, пр.Кирова, 28-А, оф.20
(056) 786-00-21, 786-00-61, 786-00-16
info@tccs.com.ua    http://www.tccs.com.ua

Fakro Украина

Компания FAKRO


Раді представити Вам фірму ФАКРО (FAKRO), яка знаходиться в м.Новий Сонч (Польща). На сьогоднішній день ФАКРО (FAKRO) займає друге місце в світі серед виробників дахових вікон, виробляючи 15% продукції на світовому ринку. Фірма розпочала свою діяльність в 1991 р. До складу компанії ФАКРО (FAKRO), в якій працює понад 1700 працівників, входить 6 закладів-виробників: 5 - на території Польщі і ДП "ФАКРО-Львів" (Україна), а також 8 фірм - дистриб'юторів в інших країнах.
Продукція виробляється за найсучаснішими технологіями, з урахуванням принципів екологічного виробництва. Наші вікна продаються в більшості країн, де існує потреба в таких товарах. Фірма експортує 70% своєї продукції.ОСНОВНА СИРОВИНА

Основною сировиною для виробництва вікон ФАКРО є соснова деревина. Властивості деревини як натурального, екологічного і, разом з тим, найбезпечнішого для здоров'я будівельного матеріалу, давно відомі.
Сировину для потреб фірми ми отримуємо в результаті раціональної вирубки лісу. Молоді дерева поглинають вуглекислий газ в кілька разів більше від старих. Тому бажаною є вирубка старих дерев, яка сприяє омолодженню лісу і призводить до покращення екології.
Таким чином, наш вибір - вироби з деревини, - сприяє відновленню лісів з одного боку, і дає нам шанс жити в екологічній атмосфері - з іншого.
Деревина, яка використовується у виробництві вікон ФАКРО, висушується спершу природнім способом, а потім в сушильних камерах з автоматичним управлінням до вологості 12%.
Система сучасних сушильних камер нагрівається завдяки спаленню виробничих дерев'яних відходів в екологічних печах.
ВИРОБНИЦТВО ДЕРЕВ'ЯННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Сучасна технологія обробки дерев'яних елементів гарантує їхню міцність та естетичний вигляд.
З метою забезпечення від плісняви та грибка всі дерев'яні профілі вікон перед лакуванням просочуються антисептиком у вакуумній камері. Склеєні пошарово профілі після цього двічі покриваються екологічним акриловим лаком.
ВИРОБНИЦТВО СКЛОПАКЕТІВ

Автоматична лінія дозволяє виготовляти якісні склопакети, які відповідають найскрупульознішим вимогам. Фірма ФАКРО, турбуючись про безпеку своїх клієнтів, використовує ламіновані та гартовані склопакети, які характеризуються підвищеним рівнем витривалості до розбиття.
ВИРОБНИЦТВО АЛЮМІНІЄВИХ ПРОФІЛІВ

Окремий цех виробляє зовнішні захисні алюмінієві профілі, а також ущільнюючі коміри, які роблять можливим поєднання вікна з будь-яким даховим покриттям. Розкрій та профілювання бляхи відбувається при використанні автоматичної виробничої лінії.
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Контроль якості, який відповідає європейським стандартам, є невід'ємним елементом виробничого процесу. У власних лабораторіях фірми проводиться понад 70 різноманітних контрольних перевірок. Контроль проходять всі прихідні матеріали, напівфабрикати під час виробництва, а також готові вироби.
Вітряна камера, камери дощу та низьких температур дозволяють робити тести в граничних кліматичних умовах.
Підтримання контролю якості протягом всього виробничого циклу, на всіх етапах створення виробу, дозволяє виявити вади в готових виробах.  • Мансардные окна
  • Фотографии
  • Прайс-листы
  •